کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب

مشخص نشده
مشخص نشده
7
word
42 KB
4618
قیمت قدیم:۵,۰۰۰ تومان
قیمت: ۴,۵۰۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب

  1 فراسا خودرو با ظرفیت سالیانه 100 دستگاه خودروی دست ساز با طراحی ساخت داخل

            این واحد در کارگاهی به مساحت 750 مترمربع در تهران کرج در حال فعالیت میباشد و تاکنون 6 دستگاه  خودرو مسابقه ای تکمیل و ساخته و 20 دستگاه خودرو دیگر از همین مدل در حال تولید میباشد . که علاوه بر آن 2 نمونه مدل اسپرت خیابانی دست ساز نیز ساخته و در مرحله تست SVA میباشد و بدلیل اینکه در این مدل از موتور پاترول استفاده شده و مجوز آلایندگی آن هنوز اخذ نگردیده است . ضمنا“ واحد اقدام به ساخت خودروکار (وانت کوچک ) 2 سلیندر با طراحی و ساخت داخل را نموده که در مرحله اخذ مجوزهای تست میباشد و قرار است این طرح جهت تولید انبوه به یکی از متقاضیان خودروساز فروخته شود واحد بعلت مشکل محیط زیست در نظر دارد در شهرستان قزوین فعالیت نماید و در این رابطه زمینی به مساحت 2000 مترمربع خریداری نموده است پیشرفت فیزیکی این واحد با توجه به فعالیتهای ذکر شده 60درصد اعلام میگردد .

  2 خودروسازی فتح به ظرفیت سالیانه 5000 دستگاه خودروسواری کار مدل تویوتا لندکروز

            محل اجرای این طرح در تهران میباشد و این واحد وابسته به صنایع دفاع نیز میباشد و با 1000 نفر پرسنل در حال تولید خودروسواری کار شامل خودرو تک کابین و دو کابین مشابه تویوتا و مدل لندکروز میباشد . این خودروها بدلیل استفاده در شرایط سخت و ناهموار مورد نیاز سازمانهای تخصصی بوده و صرفا“ به واحدهای دولتی فروخته میشود دانش فنی آن به روش مهندسی معکوس انتقال یافته و از لحاظ کیفیت نیز مورد تایید شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته و مجوز شماره گذاری نیز از اداره راهنمایی و رانندگی تهران اخذ گردیده است پیشرفت فیزیکی آن 100 درصد اعلام میگردد.

  3 جم فن آور پیشرانه ، ظرفیت طرح سالیانه 25000 دستگاه سواری

            خودروی سواری تولید این شرکت مدل VENTO/VARIANT که مشابه فولکس واگن آلمان از شرکت JMC انگلیس میباشد . محل اجرای این طرح در قزوین جنب نیروگاه شهید رجائی است و در این ارتباط زمینی به مساحت 74 هکتار خریداری شده و در حال احداث سالنهای تولیدی به مساحت 35000 مترمربع میباشند که 75 درصد عملیات ساختمانی آن انجام گردیده است و در حال اجرای فونداسیون خطوط تولید میباشند . سهامداران این شرکت که برادران فکوری میباشند طرح فوق را با شرکت تکنوکرافت انگلیس به صورت سرمایه گذاری مشترک اجرا نموده اند که 71% سهام متعلق به تکنوکرافت( برادران فکوری )  میباشند . قالبهای بدنه خودرو و خط مونتاژ خریداری و حمل گردیده و در حال ترخیص از گمرک میباشد . سیستم خط رنگ نیز از شرکت SCIVIC چین خریداری که در حال ساخت میباشد . تاریخ راه اندازی طرح در فروردین ماه سال 84 پیش بینی میگردد و شرکت در نظر دارد در سال 84 ( سال 2005) 6000 دستگاه خودرو تولید و تاسال 1386 (سال 2007) به ظرفیت اسمی برسد پیشرفت فیزیکی واحد با توجه به عملیات انجام یافته 40 درصد اعلام میگردد .

  4 جم فن‌ آور پیشرانه سواری دست ساز 100 دستگاه مدل R10

            محل اجرای این طرح در قزوین جنب نیروگاه شهیدرجایی میباشد . سالن تولید این طرح به مساحت 6000 مترمربع بوده و 90 درصد عملیات آن انجام گردیده ماشین آلات خط تولید خریداری و آماده حمل میباشند . تولید آزمایشی شروع و تاکنون 2 نمونه اولیه ساخته شده و درحال اخذ تایید  TYP  APPROVAL  ازانگلیس که (مهمترین مجوز ) میباشد،  خط رنگ خریداری و حمل گردیده است . پیش بینی میگردد واحد در سال 83 به تولید انبوه برسد . با توجه به فعالیت انجام شده پیشرفت فیزیکی طرح فوق 60 درصد برآورده شده است .

  5 شرکت عقاب : اتوبوس بین شهری به ظرفیت سالیانه 500 دستگاه مدل اسکانیا

            محل اجرای طرح در سمنان میباشد واحد در حال حاضر تولید آزمایشی را شروع و استانداردهای  EEC را اخذ نموده و قالبهای جلو و عقب و بدنه و داخل اطاق طراحی ، ساخته و تصحیح گردیده است و در حال حاضر انجام تست های جاده ای از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میباشد . پیشرفت فیزیکی واحد با توجه به فعالیت انجام یافته  80 درصد برآورد میگردد . تولید آزمایشی از سال 82 شروع شده و پیش بینی میگردد که در سال 85 به ظرفیت اسمی برسد .

  6 سناباد خودرو توس با ظرفیت سالیانه 10000 دستگاه سواری

            محل اجرای طرح استان خراسان شهرستان مشهد میباشد . این واحد در نظر دارد مدل خودرو سواری مدل  A11 در کلاس   C از کمپانی  CHERY چین تولید نماید . محل اجرای طرح مشهد است و در این رابطه زمینی به مساحت 20 هکتار خریداری و قرارداد ساخت سوله به مساحت 55000 مترمربع منعقد نموده که هزینه های ساخت سوله ، تامین برق ، آب و تلفن و گاز پرداخت شده ،‌ آب و برق و تلفن نیز وصل شده است . ساختمان اداری به مساحت 1000 مترمربع ساخته و تکمیل شده است . با توجه به برنامه زمان بندی طرح آماده سازی سوله و برپایی سوله تا آخر بهمن ماه سال 82 انجام خواهد شد . پروفرما ماشین آلات خط تولید مونتاژ ، خط رنگ ،‌ خط تولید ) در بانک جهت استفاده از تسهیلات ارزی در حال بررسی است و طبق برنامه        زمان بندی شرکت در نظر دارد که تا آخر شهریور ماه سال  83 خط تولید نصب شده و تولید انبوه از ابتدای سال  84 آغاز گردد . ظرفیت نهایی طرح 30000 دستگاه میباشد که این امردر سال 87 تحقق مییابد. با توجه به عملیات انجام شده پیشرفت فیزیکی طرح 36 درصد برآوردگردیده است . 

 • فهرست و منابع گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  ندارد.

پروپوزال در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , گزارش سمینار در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , تز دکترا در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , رساله در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , پایان نامه در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , تحقیق در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , مقاله در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , پروژه دانشجویی در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , تحقیق دانشجویی در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , مقاله دانشجویی در مورد گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب , پروژه دانشجویی درباره گزارش طرح های خودرو سازی با پیشرفت فیزیکی مناسب

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول