کاربر گرامی  خوش آمدید ... 

پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh

مشخص نشده
مشخص نشده
3
مشخص نشده
26 KB
4569
قیمت: ۰ تومان
دانلود مقاله
 • خلاصه
 • فهرست و منابع
 • خلاصه پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh

  پیشنهاد مقاله درس پردازش موازی

  حل مسایل به صورت موازی بر روی شبکه ‏ای از پردازنده ‏ها به منظور افزایش سرعت اجرای الگوریتم‏ها، پژوهشگران را با چالش چگونگی برقراری ارتباط بین پردازنده‏ها روبرو می‏کند. از اینرو در سیستم‏هایی که از ارسال پیغام برای ارتباط استفاده می‏نمایند، هزینه زمانی ارسال پیغام بین پردازندها بر کارایی الگوریتم اثر می‏گذارد و بنابراین ضروری است که این هزینه حداقل باشد.

  در این پژوهش، مساله ارتباط بین پردازنده‏ها در همبندی‏ های مبتنی بر Mesh بررسی می‏شود. ابتدا بررسی بر روی کارهای انجام شده و الگوریتم‏های ارایه شده برای انتشار پیغام در این شبکه‏ها و مقایسه آن‏ها صورت می‏گیرد و پس از آن تلاش می‏شود تا الگوریتم‏های بهینه معرفی شوند. الگوریتم‏هایی که هدف آنها کاهش زمان و منابع با حداقل کردن تعداد بسته‏های ارسالی و پیدا کردن بهترین راه ارسال می‏باشد.

 • فهرست و منابع پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh

  فهرست:

  ندارد.
   

  منبع:

  [1] D. P. Bertsekas, C. Ozveren, G. D. Stamoulis, P. Tseng, J. N. Tsitsiklist, "Optimal Communication Algorithms for Hypercubes"

   

  [2] Jerrell Watts, Robert Van De Geijn, "A Pipelined Broadcast For Multidimensional Meshes"

   

  [3] Tim Harrison, Carey L_ Williamson, "A Performance Analysis of Multicast Routing in Simple Mesh_Based Networks", Department of Computer Science University of Saskatchewan

کلمات کلیدی:  N/A
پروپوزال در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, گزارش سمینار در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, تز دکترا در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, رساله در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, پایان نامه در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, تحقیق در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, مقاله در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, پروژه دانشجویی در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, تحقیق دانشجویی در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, مقاله دانشجویی در مورد پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh, پروژه دانشجویی درباره پروپوزال الگوریتم‏ های بهینه انتشار برای همبندی ‏های مبتنی بر Mesh

دریافت لینک دانلود به صورت خودکار بلافاصله پس از پرداخت

امکان پرداخت آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب

ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول